Gr.271.28.2025
Przetarg: SUKCESYWNE DOSTAWY ART. SPOŻYWCZYCH DO SIEDZIBY PRZEDSZKOLA SAMORZĄDOWEGO W CYCOWIE
RozstrzygniętyTermin składania ofert
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- Gr.271.28.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Data publikacji
- 26 stycznia 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Zamawiający nie zmieniał dotąd terminu składania ofert.
Otwarte przetargi w województwie lubelskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
RFP Zakup Zespołu Sprężarek SL20-5-115 II78567
Zamawiający
Pkp Cargo S.A. W Restrukturyzacji
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg6 września 2026

Modernizacja energetyczna budynków publicznych na terenie MOF Zamość
Zamawiający
Gmina Zamość

WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Pge Dystrybucja S.A.

WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zakup ciągnika rolniczego fabrycznie nowego ,rok produkcji min. 2025 na potrzeby MOSiR Puławy
Zamawiający
Miasto Puławy

WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Centrum Usług Społecznych W Strzyżewicach
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

