KZSP. 241.1.2024
Przetarg: Sukcesywne dostarczanie artykułów spożywczych dla Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Skórcu w 2025 roku
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- KZSP. 241.1.2024
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 23 grudnia 2024, 09:30
- Data publikacji
- 13 grudnia 2024
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”

39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego


Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710
