SOZP.261.1.2023
Przetarg: „Sukcesywna dostawa środków pomocniczych refundowanych, drobnego sprzętu medycznego oraz środków opatrunkowych dla Domu Pomocy Społecznej Nr.1 im. Marie Juchacz w Gorzowie Wlkp.”
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- SOZP.261.1.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 23 marca 2023, 09:00
- Data publikacji
- 10 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie lubuskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

„Rozbudowa systemu gospodarowania wodami opadowymi w Wawrowie”




Przebudowa drogi powiatowej nr 1211F w m. Opalewo

LM.261.36.2026 Sukcesywne dostawy asortymentu wykorzystywanego w chirurgii ogólnej



MAT/187/KO/2026 DOSTAWA - SPRZEDAŻ MATERIAŁÓW I ŚRODKÓW PROFILAKTYKI I OCHRONY ŚRODOWISKA
