KP-272-PNK-33/2023
Przetarg: Sukcesywna dostawa środków do utrzymania czystości w roku 2023/2024.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- KP-272-PNK-33/2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 21 kwietnia 2023, 08:00
- Data publikacji
- 12 kwietnia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie lubelskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
RFP Zakup Zespołu Sprężarek SL20-5-115 II78567

„Wykonanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla Powiatowego Zarządu Dróg w Hrubieszowie”


„Dostawa fabrycznie nowych monitorów DELL P2725H na potrzeby Portu Lotniczego Lublin S.A.”



Dostawa środków czystościowych, papierów i naczyń jednorazowych do SPZOZ w Bychawie.
Zakup - Brzeszczoty, wymienne ostrza, zestaw pistoletów do przedmuchiwania.
