KP-272-PNK-15/2023
Przetarg: Sukcesywna dostawa środków do utrzymania czystości na potrzeby Politechniki Lubelskiej w roku 2023
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- KP-272-PNK-15/2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 3 marca 2023, 09:00
- Data publikacji
- 22 lutego 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie lubelskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
RFP Zakup Zespołu Sprężarek SL20-5-115 II78567
Zamawiający
Pkp Cargo S.A. W Restrukturyzacji
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg6 września 2026
Zamawiający
Pkp Cargo S.A. W Restrukturyzacji
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej W Lublinie
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Fabryka Łożysk Tocznych - Kraśnik S.A.
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Fabryka Łożysk Tocznych - Kraśnik S.A.
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Dostawa suszarek, przetwornic, styczników
Zamawiający
Polregio S.A.
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026


