Or.3201 – 4/24
Przetarg: SUKCESYWNA DOSTAWA PRODUKTÓW ŻYWNOŚCIOWYCH DLA SPECJALNEGO OŚRODKA SZKOLNO – WYCHOWAWCZEGO W LEŻAJSKU OD 01.01.2025 R. DO 30.06.2025 R. Z PODZIAŁEM NA CZĘŚCI
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- Or.3201 – 4/24
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 2 grudnia 2024, 11:00
- Data publikacji
- 22 listopada 2024
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie podkarpackim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Montaż lamp oświetleniowych wzdłuż drogi gminnej Nowa Wieś


Roboty budowlane elektroenergetyczne: 1) Hadle Szklarskie; 2) Gać dz.1539; 3) Manasterz P-11.

Remont zabytkowych kapliczek na terenie Gminy Leżajsk

Przebudowa drogi gminnej 101412R Zaklików – Gielnia na dz. nr ewid. 525 obręb Gielnia – ETAP II
