1/WA/WR/2023
Przetarg: Sukcesywna dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych dla jednostki Centrum Usług Logistycznych OSW „JAWOR” położonej przy ul. Zdrojowej 21, 36-810 Polańczyk
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- 1/WA/WR/2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Data publikacji
- 17 kwietnia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Zamawiający nie zmieniał dotąd terminu składania ofert.
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego


Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”