Przetarg: Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych w roku szkolnym 2025/2026 do Szkoły Podstawowej Nr 2 im. K. Makuszyńskiego w Pruszkowie.
Opis zamówienia
Przedmiot zamówienia: Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych w roku szkolnym 2025/2026 do Szkoły Podstawowej Nr 2 im. K. Makuszyńskiego w Pruszkowie Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa szerokiego asortymentu artykułów żywnościowych do Szkoły Podstawowej Nr 2 im. K. Makuszyńskiego w Pruszkowie przez okres roku szkolnego 2025/2026, tj. od 1 września 2025 roku do 31 sierpnia 2026 roku. Dostawy będą realizowane na podstawie bieżących zamówień składanych przez Zamawiającego. Wszystkie podane ilości produktów są szacunkowe i mogą ulec zmianie (zmniejszeniu lub zwiększeniu) w zależności od potrzeb Zamawiającego.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraPodobne przetargi
Dopasowane na podstawie kodów CPV, przedmiotu zamówienia i lokalizacji.

Sukcesywna dostawa posiłków profilaktycznych (regeneracyjnych) w okresie zimowym 2026/2027


Wniosek nr WZ/221/2026/II/FWP Zakup konia służbowego-zapytanie ofertowe. Zadanie nr 1


Wniosek nr WZ/221/2026/II/FWP Zakup konia służbowego-zapytanie ofertowe. Zadanie nr 2


Dostawa mat i warkoczy słomianych


