ZP4/03/2023:
Przetarg: Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych dla Szkoły Podstawowej nr 1 Koniakowie w 2023 r. częśći: produkty mleczarskie, warzywa i owoce świeże, artykuły spożywcze
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP4/03/2023:
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 11 kwietnia 2023, 08:30
- Data publikacji
- 31 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie śląskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
HBT/47798/2026 - Spawarka inwertowa Esab CADDY ARC 151i A31
Zamawiający
Alchemia S.A. Oddział Chorzów Batory
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Huta Bankowa Sp. Z O.O.

WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Wywóz urobku - SP Czerwionka-Leszczyny, SP Gliwice
Zamawiający
Orlen Budonaft

WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

