GSS/2022
Przetarg: Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych na potrzeby Gdańskiej Szkoły Szermierki
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- GSS/2022
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 20 stycznia 2023, 08:00
- Data publikacji
- 31 grudnia 2022
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie pomorskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
DOD/DID/2026/015 Budowa systemu OPS (Onshore Power Supply) na terenie Portu Gdańsk
Zamawiający
Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A.
WojewództwoPomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

RNA/239/2026 - Oprogramowanie Autodesk Inventor + Visio Professional 2024
Zamawiający
Uniwersytet Morski W Gdyni

WojewództwoPomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026