WL.2370.11.2025
Przetarg: Sprzęt ochrony jądrowej, biologicznej, chemicznej i radiologicznej – Dostawa sprzętu ratownictwa chemicznego” podzielone na 6 części
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- WL.2370.11.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 28 listopada 2025
- Data publikacji
- 29 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)
Otwarte przetargi w województwie łódzkim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Budowa buforowego zbiornika retencyjnego na ścieki na terenie oczyszczalni ścieków w Dłutowie
„Budowa świetlicy sołeckiej w miejscowości Turobów”- postępowanie II

Zakup tablic narzędziowych oraz haczyków


IK1259819 Dostawa materiałów elektrycznych dla KWP w Łodzi


Wzorcowanie alcotestu Drager 6820


Zakup pakietów do pobierania materiału genetycznego DNA z kartą FTA
