PZO.261.1.2021
Przetarg: Sprzedaż i dostawa oleju napędowego na Instalację Przetwarzania Odpadów w Gliwicach przy ul. Rybnickiej 199B
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- PZO.261.1.2021
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Data publikacji
- 30 maja 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Zamawiający nie zmieniał dotąd terminu składania ofert.
Otwarte przetargi w województwie śląskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Przekaźniki i łączniki do sterowania drzwiami i oświetleniem
Zamawiający
Pkp Intercity S.A.
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A.
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Trudnopalny półsyntetyczny koncentrat cieczy hydraulicznej typu HFA-E - WYBÓR DOSTAWCY
Zamawiający
Jastrzębska Spółka Węglowa S.A.
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Tauron Wytwarzanie S.A.

WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Tauron Nowe Technologie S.A.

WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Rędzina 1 [BBZ40320], obwód "Łękawica" - przebudowa słupa BBZ232577
Zamawiający
Tauron Dystrybucja S.A.
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Tauron Wytwarzanie S.A.

WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026