NA-26/8 P-8
Przetarg: Sprzedaż i dostawa do siedziby Zamawiającego jednorazowego, zamkniętego systemu próżniowego do pobierania krwi żylnej, w skład którego wchodzą probówki, korki, igły, uchwyty i adaptery
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- NA-26/8 P-8
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 31 marca 2023, 08:00
- Data publikacji
- 23 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie warmińsko-mazurskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
[ZAK/2026/002116] Prace budowlane - modernizacja lini dań gotowych - Animex Iława
ZAK/2026/002077 Modernizacja dachu budynku socjalnego - Bykowo
ZAK/2026/001455 Pełnienie funkcji Kierownika Budowy przy budowie magazynów zbożowych w Kurzętniku


Remont dachu budynku mieszkalnego Górowo 22 (dawne 19)
Naprawa pokrycia dachowego na budynku mieszkalnym Korsze ul. Orzeszkowej 8


