U/4/TP/2023
Przetarg: Sprzątanie w budynku „Zakładu Komunalnego” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRUM PRZESIADKOWE - ul. 1 Maja 4, 45-758 Opole
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- U/4/TP/2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 21 marca 2023, 08:30
- Data publikacji
- 9 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie opolskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Zamawiający
Pkp Intercity Remtrak Sp. Z O.O.

WojewództwoOpolskie
Termin
Sprawdź przetarg5 września 2026

Odbudowa kładki pieszo- rowerowej w Głuchołazach w systemie zaprojektuj i wybuduj
Zamawiający
Gmina Głuchołazy

WojewództwoOpolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Grupa Azoty Zakłady Azotowe Kędzierzyn S.A.
WojewództwoOpolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

56/2026 Lampa do projektora EPSON EB-530
Zamawiający
Miejski Zespół Obsługi Szkół I Przedszkoli

WojewództwoOpolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Miejski Zespół Obsługi Szkół I Przedszkoli

WojewództwoOpolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

RB Dostawa zestawów tłumików dźwięku i płomienia Ase UTRA
Zamawiający
Komenda Wojewódzka Policji W Opolu

WojewództwoOpolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Tameh Polska Sp. Z O.O.

WojewództwoOpolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026