Przetarg: Sprzątanie w budynku oraz zimowe utrzymanie parkingów
Opis zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: Sprzątanie w budynku oraz zimowe utrzymanie parkingów Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych nr 4 im. Karola Szymanowskiego w Warszawie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 7 do SWZ. Na podstawie art. 60 ustawy PZP Zamawiający zastrzega obowiązek osobistego wykonania kluczowych zadań przez Wykonawcę; 1) sprzątanie sal lekcyjnych, holu, korytarzy, klatek schodowych, 2) sprzątanie sanitariatów
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 11 marca 2026, 14:00
- Data publikacji
- 2 marca 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710


Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego
