RKG.271.4.2023.ES
Przetarg: Sprawowanie opieki nad bezdomnymi zwierzętami domowymi pochodzącymi z terenu gminy Dobiegniew w roku 2023
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- RKG.271.4.2023.ES
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 29 marca 2023, 07:00
- Data publikacji
- 20 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie lubuskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

MAT/187/KO/2026 DOSTAWA - SPRZEDAŻ MATERIAŁÓW I ŚRODKÓW PROFILAKTYKI I OCHRONY ŚRODOWISKA





LM.261.36.2026 Sukcesywne dostawy asortymentu wykorzystywanego w chirurgii ogólnej

Przebudowa drogi powiatowej nr 1211F w m. Opalewo

Szkoły na piątkę w Gminie Bogdaniec

