Przetarg: Sprawa ZP/02/2026 zakup i dostawy artykułów gospodarczo-biurowych
Opis zamówienia
Sprawa ZP/02/2026 zakup i dostawy artykułów gospodarczo-biurowych (ID 1247280)
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 26 stycznia 2026, 10:00
- Data publikacji
- 15 stycznia 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie świętokrzyskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Zamawiający
Gmina Kielce
WojewództwoŚwiętokrzyskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

„Uzupełnienie małej architektury w gminie Radoszyce”
Zamawiający
Gmina Radoszyce

WojewództwoŚwiętokrzyskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Wędliny Z Wąchocka Nowak Spółka Komandytowa
WojewództwoŚwiętokrzyskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Miasto I Gmina Piekoszów

WojewództwoŚwiętokrzyskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Wodociągi Kieleckie Sp.Z O.O.

WojewództwoŚwiętokrzyskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
ZP-1530-2026 Zakup łóżek elektrycznych z szafkami przyłóżkowymi - 20 zestawów
Zamawiający
Czerwonagora
WojewództwoŚwiętokrzyskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Główny Urząd Miar
WojewództwoŚwiętokrzyskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
