IN-II.272.9.2023
Przetarg: Sporządzenie dokumentacji proj. – wyk. na wykonanie zagospodarowania poscaleniowego realizowanego w ramach zadania inwestycyjnego pn.: Scalanie gruntów wsi Gąsówka gm. Tarnowiec na obszarze 192,37 ha.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- IN-II.272.9.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 21 kwietnia 2023, 07:00
- Data publikacji
- 13 kwietnia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie podkarpackim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Modernizacja elewacji budynku Szkoły Podstawowej w Dukli przy ul. Kościuszki
Zamawiający
Gmina Dukla

WojewództwoPodkarpackie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Dostawa ŚPB dla KWP w Rzeszowie.
Zamawiający
Komenda Wojewódzka Policji W Rzeszowie

WojewództwoPodkarpackie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Wynajem koparki kołowej około 18t wraz z operatorem SP Agatówka
Zamawiający
Orlen Budonaft

WojewództwoPodkarpackie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
EOŚ-D AMW Rewita Solina [48szt] RFI
Zamawiający
Energa Oświetlenie
WojewództwoPodkarpackie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026