ORG.331.13.2024.RN
Przetarg: SPECJALISTYCZNE USŁUGI OPIEKUŃCZE DLA OSÓB Z ZABURZENIAMI PSYCHICZNYMI W ICH MIEJSCU ZAMIESZKANIA W 2025 ROKU
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ORG.331.13.2024.RN
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 21 grudnia 2024, 09:00
- Data publikacji
- 13 grudnia 2024
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie lubuskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Budowa ścieżki rowerowej w ciągu ulicy Konwaliowej w Małomicach”

Oczyszczalnia biologiczna w LSRG Zielona Góra - Babimost

„Budowa pomostów pływających wraz z tarasami”

MAT/187/KO/2026 DOSTAWA - SPRZEDAŻ MATERIAŁÓW I ŚRODKÓW PROFILAKTYKI I OCHRONY ŚRODOWISKA






Przebudowa drogi powiatowej nr 1211F w m. Opalewo
