Wyniki przetargu: Dostawa w formie sprzedaży na rzecz Zamawiającego fabrycznie nowych, wolnych od wad 50.000 sztuk worków polipropylenowych tkanych.
Opis zamówienia
SM.RBZ.14.2025 Dostawa w formie sprzedaży na rzecz Zamawiającego fabrycznie nowych, wolnych od wad 50.000 sztuk worków polipropylenowych tkanych. (ID 1228800)SM.RBZ.14.2025; -; 1 szt.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 4 grudnia 2025, 09:00
- Data publikacji
- 3 grudnia 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego