SEZ/DKRZ-WPO2-JM-241-0108/DB/23
Przetarg: Serwis infrastruktury pożarowej SSP w obiektach Centrali NBP
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- SEZ/DKRZ-WPO2-JM-241-0108/DB/23
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 9 marca 2023, 11:00
- Data publikacji
- 22 lutego 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”

39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego


Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710
