EZ-p.26.37.2023
Przetarg: Sekwencjonowanie i bioinformatyczna analiza danych z sekwencjonowania całego eksomu (WES), z przygotowaniem opisu wyniku badania dla 200 pacjentów z podejrzeniem barwnikowego zwyrodnienia siatkówki.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- EZ-p.26.37.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 16 października 2023, 08:00
- Data publikacji
- 6 października 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie lubelskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
RFP Zakup Zespołu Sprężarek SL20-5-115 II78567
Zamawiający
Pkp Cargo S.A. W Restrukturyzacji
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg6 września 2026

Zamawiający
Pge Dystrybucja S.A.

WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Polska Spółka Gazownictwa Sp. Z O.O.
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Pge Dystrybucja S.A.

WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zakup - Brzeszczoty, wymienne ostrza, zestaw pistoletów do przedmuchiwania.
Zamawiający
Pkp Lhs Sp. Z O.O.
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

