Przetarg: Przebudowa przepustu drogi leśnej nr 14 (nr inw. 220/738) w L-ctwie Florynka
Opis zamówienia
SA.270.3.8.2025 Przebudowa przepustu drogi leśnej nr 14 (nr inw. 220/738) w L-ctwie Florynka (ID 1190923)Robota budowlana; zgodnie z dokumentacją; 1 robota budowlana
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 20 października 2025
- Data publikacji
- 9 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego