SA.270.3.7.2025
Przetarg: Wycięcie kosodrzewiny oraz młodników z terenu nieruchomości objętych decyzją Wojewody Pomorskiego z dnia 29.08.2025 r., zn. WI-III.7840.10.1.2024.AZ
Opis zamówienia
SA.270.3.7.2025 Wycięcie kosodrzewiny oraz młodników z terenu nieruchomości objętych decyzją Wojewody Pomorskiego z dnia 29.08.2025 r., zn. WI-III.7840.10.1.2024.AZ (ID 1202001)
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- SA.270.3.7.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 4 listopada 2025, 00:00
- Data publikacji
- 27 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego