SA.270.23.2025
Przetarg: Budowa gospodarczego obiektu budowlanego przeznaczonego na cele gospodarki leśnej - wieża dla nietoperzy na dz. ew. nr 4200/11 obręb Jasionka
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- SA.270.23.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 13 listopada 2025, 08:00
- Data publikacji
- 28 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)