SA.270.1.8.2025
Przetarg: Sukcesywna dostawa oleju napędowego ON i benzyny bezołowiowej Pb 95 na potrzeby Nadleśnictwa Pieńsk w roku 2026
Opis zamówienia
Opis przedmiotu zamówienia Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa paliwa silnikowego poprzez tankowanie samochodów służbowych oraz innych pojazdów i urządzeń eksploatowanych w Nadleśnictwie Pieńsk. Olej napędowy ON - Ilość: 24 000 litrów - Parametry: zgodny z normą PN-EN 590 Benzyna bezołowiowa Pb95 (E10) - Ilość: 1 600 litrów - Parametry: zgodny z normą PN-EN 228 Dostawy realizowane bezgotówkowo na stację paliw Wykonawcy, z monitoringiem transakcji (data, miejsce, ilość, cena za litr, numer rejestracyjny pojazdu). Aktualnie: 1 pojazd + 7 urządzeń na benzynę; 5 pojazdów + 1 urządzenie na ON.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- SA.270.1.8.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 18 grudnia 2025, 08:00
- Wadium
- Nie jest wymagane
- Data publikacji
- 10 grudnia 2025