Wyniki przetargu: Remont Leśniczówki Olszewka nr inw. 110/650
Opis zamówienia
SA.270.1.128.2025 Remont Leśniczówki Olszewka nr inw. 110/650 (ID 1203735)Remont Leśniczówki Olszewka nr inw. 110/650; Remont Leśniczówki Olszewka nr inw. 110/650 Zapytanie ofertowe.p ....pdf Załącznik nr 2 - wzó ....doc; 1 szt.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 31 października 2025, 09:00
- Data publikacji
- 28 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego