Wyniki przetargu: Budowa parkingu leśnego w leśnictwie Doręgowice, nr zadania BU/22/2025
Opis zamówienia
S.270.2.10.2025 Budowa parkingu leśnego w leśnictwie Doręgowice, nr zadania BU/22/2025 (ID 1204982)
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 14 listopada 2025, 09:00
- Data publikacji
- 30 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego