Wyniki przetargu: RZP/02/OZŻW/2025 SUKCESYWNE ŚWIADCZENIE USŁUG W ZAKRESIE PRZEGLĄDÓW OKRESOWYCH I NAPRAW POJAZDÓW SŁUŻBOWYCH WYDZIAŁU OCHRONY OSŻW WARSZAWA - WNIOSKI

17 stycznia 2025Publikacja
17 lutego 2025
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 17 lutego 2025, 10:00
- Data publikacji
- 17 stycznia 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)