ZP/2025/12/0132/PZ
Przetarg: Rury – Dostawa rur na potrzeby realizacji zadania „Budowa gazociągu DN500 relacji Wola Karczewska – Karczew”
Opis zamówienia
Rury – Dostawa rur na potrzeby realizacji zadania „Budowa gazociągu DN500 relacji Wola Karczewska – Karczew”Przedmiotem Zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych, izolowanych zewnętrznie i malowanych wewnętrznie rur stalowych przewodowych do rurociągowych systemów transportowych.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP/2025/12/0132/PZ
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 30 marca 2026, 02:00
- Data publikacji
- 23 lutego 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”

Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego
