Wyniki przetargu: RRG.7013.41.2025, RRG.7013.42.2025 Opracowanie dokumentacji projektowej na budowę instalacji fotowoltaicznej na budynkach użyteczności publicznej na terenie Gminy Przykona
Opis zamówienia
RRG.7013.39.2025, RRG.7013.40.2025,RRG.7013.41.2025, RRG.7013.42.2025 Opracowanie dokumentacji projektowej na budowę instalacji fotowoltaicznej na budynkach użyteczności publicznej na terenie Gminy Przykona (ID 1201741)Opracowanie dokumentacji projektowej na budowę instalacji fotowoltaicznej na budynkach użyteczności publicznej na terenie Gminy Przykona; szczegółowy opis zadań znajduje się w pkt. III zapytania ofertowego; 1 szt.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 3 listopada 2025, 00:00
- Data publikacji
- 24 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego