Wyniki przetargu: Rozbudowa sieci wodociągowej w miejscowości Nowe Gizewo
Opis zamówienia
644 m × PE100 SDR17 PN10 wodociągowej, 2 szt. hydrantów 80 mm, 14 m przewiertu sterowanego, 644,00 m × Rury PE100 SDR17 PN10 o śr. 110mm, 2 kpl. × Hydrant nadziemny o śr. 80 mm, uporządkowanie terenu.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 6 marca 2025
- Data publikacji
- 19 lutego 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego