Wyniki przetargu: /OD/ZIR/RI -Studium uwarunkowań budowy jednotorowej linii napowietrznej 110 kV relacji GPZMyślibórz – stacja SE Baczyna Systemowa. S-2024-19265
Opis zamówienia
RPUZ/G/0222/2025/OD/ZIR/RI -Studium uwarunkowań budowy jednotorowej linii napowietrznej 110 kV relacji GPZMyślibórz – stacja SE Baczyna Systemowa. S-2024-19265RPUZ/G/0222/2025/OD/ZIR/RI -Studium uwarunkowań budowy jednotorowej linii napowietrznej 110 kV relacji GPZMyślibórz – stacja SE Baczyna Systemowa. S-2024-19265
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 17 listopada 2025, 10:00
- Data publikacji
- 24 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego