Przetarg: Wymiana instalacji centralnego ogrzewania w budynku posadowionych na działce nr 142/15 w miejscowości Płowce, stanowiącym własność Skarbu Państwa
Opis zamówienia
RP.III.272.2.4.2025 Wymiana instalacji centralnego ogrzewania w budynku posadowionych na działce nr 142/15 w miejscowości Płowce, stanowiącym własność Skarbu Państwa (ID 1194536)
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 30 października 2025
- Data publikacji
- 15 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego