FER.271.16.2025
Przetarg: Rozwój oferty turystycznej Aglomeracji Tarnowskiej w oparciu o markę EnoTarnowskie w ramach zadania nr 8 "Poszerzenie oferty turystycznej gminy o ofertę parku wodnego w Szerzynach
Opis zamówienia
Rozwój oferty turystycznej Aglomeracji Tarnowskiej w oparciu o markę EnoTarnowskie w ramach zadania nr 8 "Poszerzenie oferty turystycznej gminy o ofertę parku wodnego w Szerzynach
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- FER.271.16.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 6 listopada 2025
- Data publikacji
- 17 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie małopolskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.



Umowa sukcesywna na usuwanie odpadów zmieszanych w PGE Energia Ciepła S.A. Oddział w Krakowie

Modernizacja przyszkolnego boiska sportowego w Bogdanówce
2200152291_Dostawa torów kolejowych oraz materiałów do utrzymania nawierzchni kolejowej