ZG.BO.271.23.2022
Przetarg: „Rozbudowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Pilzno” w formule zaprojektuj i wybuduj
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZG.BO.271.23.2022
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 3 marca 2023, 10:00
- Data publikacji
- 30 grudnia 2022
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie podkarpackim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Roboty budowlane elektroenergetyczne: 1) Hadle Szklarskie; 2) Gać dz.1539; 3) Manasterz P-11.

Budowa oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Rymanów
Przebudowa budynku remizy OSP w Zabrniu Górnym

„Odbudowa przepustu wraz z rozbudową drogi gminnej w Widełce”

