ZP-TP-52/2024
Przetarg: ROZBUDOWA I PRZEBUDOWA ODDZ.OKUL. W ZOZ W D-CY W ZAKRESIE REAL.PROJ.:„POP.DOSTĘP. DO OPIEKI OKUL. W POLSKO-UKRAIŃSKIM REG.TRANS.–W RAMACH PR. WSPÓŁ.TRANSGRANICZN. INTERREG NEXT POLSKA–UKRAINA2021–2027
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP-TP-52/2024
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 6 lutego 2025, 09:00
- Data publikacji
- 31 grudnia 2024
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie podkarpackim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Montaż lamp oświetleniowych wzdłuż drogi gminnej Nowa Wieś


Roboty budowlane elektroenergetyczne: 1) Hadle Szklarskie; 2) Gać dz.1539; 3) Manasterz P-11.

Remont zabytkowych kapliczek na terenie Gminy Leżajsk

Przebudowa drogi gminnej 101412R Zaklików – Gielnia na dz. nr ewid. 525 obręb Gielnia – ETAP II

