FH/ 05/01/ 23
Przetarg: Rozbudowa elektr. syst. kontroli dostępu, CCTv i SSWiN, wraz z ogrodz., bramami, szlaban wjazdów wyposażonymi w urządzenia do kontroli i rejestracji ruchu, dla posesji przy ul. Leopolda 31 w K-cach
Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Technik Innowacyjnych EmagKatowice, Śląskieprzetarg nieograniczony
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- FH/ 05/01/ 23
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 7 marca 2023, 09:00
- Data publikacji
- 14 lutego 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie śląskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
HBT/47798/2026 - Spawarka inwertowa Esab CADDY ARC 151i A31
Zamawiający
Alchemia S.A. Oddział Chorzów Batory
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Huta Bankowa Sp. Z O.O.

WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Wywóz urobku - SP Czerwionka-Leszczyny, SP Gliwice
Zamawiający
Orlen Budonaft

WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

