SA.270.1.2.2025
Przetarg: Rozbudowa drogi leśnej nr 27 wg DSD (nr inw. 593/220) na terenie Leśnictwa Budki, Skarżysko Książęce, Majdów – IV etap - składnica, mijanki, zjazdy
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- SA.270.1.2.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 14 lutego 2025, 07:00
- Data publikacji
- 30 stycznia 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)