POŚ.271.15.2023.MF
Przetarg: Rozbudowa drogi gminnej Nr 271468W – ulicy Szerokiej (na odcinku od ul. Zawiszy do ul. Górnej)
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- POŚ.271.15.2023.MF
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 29 marca 2023, 07:00
- Data publikacji
- 14 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego


Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami

