WZ.261.2.27.2023
Przetarg: Rozbiórka istniejącego i budowa nowego przepustu w km 1+440 dr. pow. nr 2468P znajdującego się w pobliżu ul. Rekreacyjnej w m. Biernatki, gm. Kórnik wraz z przebudową jezdni i chodnika na dł. ok. 90 m
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- WZ.261.2.27.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 24 listopada 2023, 10:00
- Data publikacji
- 7 listopada 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie wielkopolskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Zielona uliczka spotkań i wypoczynku - rewitalizacja ulicy Pileckiego w Kępnie


"Ćwicz umysł i ciało by lat ubywało" Uniwersytet Trzeciego Wieku

W - wykonanie robót; Oddział Kalisz; Konin OBI/45/2502693; Golina miasto; Golina (miasto)
