PRU.WO.260.3.2025
Przetarg: Rozbiórka budynków inwentarsko składowych położonych na dz. nr 3/11 obręb Wiatrowo, gmina Damnica, powiat słupski, województwo pomorskie
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- PRU.WO.260.3.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 24 stycznia 2025, 09:00
- Data publikacji
- 9 stycznia 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)