KU.241/pn1_2026/KKW - Wykonanie robót torowych dla zadania pn. „1.55 Przebudowa torowiska tramwajowego na skrzyżowaniu ul. Traugutta z ul. Krasińskiego”
Przetarg: Roboty związane z liniami tramwajowymi – KU.241/pn1_2026/KKW - Wykonanie robót torowych dla zadania pn. „1.55 Przebudowa torowiska tramwajowego na skrzyżowaniu ul. Traugutta z ul. Krasińskiego”
Opis zamówienia
Roboty związane z liniami tramwajowymi – KU.241/pn12026/KKW - Wykonanie robót torowych dla zadania pn. „1.55 Przebudowa torowiska tramwajowego na skrzyżowaniu ul. Traugutta z ul. Krasińskiego”Przedmiotem zamówienia jest wykonaniu robót torowych dla zadania pn. „1.55 Przebudowa torowiska tramwajowego na skrzyżowaniu ul. Traugutta z ul. Krasińskiego”, na warunkach określonych we Wzorze umowy oraz zgodnie z Ogólnymi Wytycznymi Zamawiającego, Dokumentacją Projektową oraz Specyfikacją Techniczną Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- KU.241/pn1_2026/KKW - Wykonanie robót torowych dla zadania pn. „1.55 Przebudowa torowiska tramwajowego na skrzyżowaniu ul. Traugutta z ul. Krasińskiego”
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 11 lutego 2026, 01:00
- Data publikacji
- 12 stycznia 2026
- Link do ogłoszenia
Otwarte przetargi w województwie dolnośląskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Zakup materiałów eksploatacyjnych dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Turów




Zaplecze sportowo-kontenerowe wraz z infrastrukturą towarzyszącą w miejscowości Żerzuszyce

Sławęcin-Śrem droga dojazdowa do gruntów rolnych

