702501206
Przetarg: Roboty wiertnicze i górnicze – Usługi odmetanowania dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK ROW z podziałem na zadania
Opis zamówienia
Roboty wiertnicze i górnicze – Usługi odmetanowania dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK ROW z podziałem na zadaniaUsługi odmetanowania dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK ROW z podziałem na zadania
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- 702501206
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 18 lutego 2026, 01:00
- Data publikacji
- 15 stycznia 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie śląskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

HB/10825 - Remont stropu nad piwnicą olejów w hali 1 wydziału P3




Rozbudowa ul. Danusi i Heleny w Częstochowie


