Przetarg: (roboty) Przebudowa – skablowanie linii napowietrznej 20 kV L-1874 od słupa nr WRL058627 do słupa nr WRL058658 przebiegającej przez obszary leśne (Brzezinka - Sosnówka) (DF)
Opis zamówienia
(roboty) Przebudowa – skablowanie linii napowietrznej 20 kV L-1874 od słupa nr WRL058627 do słupa nr WRL058658 przebiegającej przez obszary leśne (Brzezinka - Sosnówka) (DF)
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 29 października 2025
- Data publikacji
- 17 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego