ZP/2025/04/0050/POZ
Przetarg: Roboty budowlane w zakresie gazociągów – Wykonanie robót budowlanych oraz innych prac i czynności w zakresie zadania pn. Remont gazociągu DN500 MOP6,3 MPa Goleniów-Police na odcinku Dębostrów – Police
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP/2025/04/0050/POZ
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 30 lipca 2025
- Data publikacji
- 24 czerwca 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)