ZP/2025/03/0029/POZ
Przetarg: Roboty budowlane w zakresie gazociągów – Wykonanie robót budowlanych oraz innych prac i czynności w zakresie zadania pn. „Przebudowa gazociągu DN500 MOP 6,3 MPa Skwierzyna-Barlinek – Etap II (ok. 10 k...
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP/2025/03/0029/POZ
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 29 kwietnia 2025
- Data publikacji
- 25 marca 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)