808/PN-99/2025
Przetarg: Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych – „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej Ø 300/250 mm w rejonie ulic Drożyska w Krakowie z przyłączami kanali...
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- 808/PN-99/2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 30 października 2025
- Data publikacji
- 19 września 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)