EZP.271.36.2024
Przetarg: Roboty budowlane polegające na wykonywaniu napraw i remontów, modernizacji, przebudowy i budowy kanalizacji deszczowej oraz innych obiektów służących gospodarce wodami opadowymi w czterech rejonach
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- EZP.271.36.2024
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 22 sierpnia 2024, 08:00
- Data publikacji
- 31 lipca 2024
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie pomorskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Zamawiający
Szpitale Pomorskie Sp. Z O.O.

WojewództwoPomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Gdańskie Nieruchomości
WojewództwoPomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zakup i dostawa podkładek pod mysz
Zamawiający
Komenda Wojewódzka Policji W Gdańsku

WojewództwoPomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

ŚRODKI DO BADAŃ -podkład+zawiesina Pfinder ,
Zamawiający
Mostostal Chojnice Sp. Z O.O.

WojewództwoPomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zakup i dostawa wskaźników laserowych ZENWIRE S15 Czarny
Zamawiający
Komenda Wojewódzka Policji W Gdańsku

WojewództwoPomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026