104/P/24
Przetarg: Roboty budowlane dla górnictwa – Drążenie w JSW S.A. KWK „Borynia-Zofiówka-Bzie" Ruch „Borynia” chodnika A-32a oraz przecinki ścianowej A-32 pokład 405/1 łg
Opis zamówienia
Roboty budowlane dla górnictwa – Drążenie w JSW S.A. KWK „Borynia-Zofiówka-Bzie" Ruch „Borynia” chodnika A-32a oraz przecinki ścianowej A-32 pokład 405/1 łgSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- 104/P/24
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 3 marca 2025
- Data publikacji
- 31 stycznia 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego